4 złote i 2 srebrne medale w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych i awans do finałów rejonowych!

W dniu 26.10.2022 na zielonych terenach MOSiR Mielec odbyły się drużynowe i indywidualne biegi przełajowe w kategorii dzieci i młodzieży. Jest to bardzo trudna konkurencja biegowa, zawodnicy przebiegają od 600 – 1000m. Nasza szkoła, jako jedyna z całego powiatu mieleckiego reprezentowała każdą kategorie wiekową. Wszystkie drużyny zakwalifikowały się do finałów rejonowych! Do zawodów uczniów przygotowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.

Oto reprezentacje naszej szkoły:

Igrzyska Dzieci:

Kl. IV dziewczęta ( Wiktoria Nikodem, Karolina Chrzanowska, Maria Gołąbek, Nadia Kosiba, Kinga Cichoń, Eliza Skóra)

Wiktoria Nikodem – II miejsce w powiecie

Kl. III – IV chłopcy ( Michał Tokarz, Szymon Tęczar, Maciek Myjak, Tymon Świątek, Jakub Kręcigłowa, Karol Kapel)

Michał Tokarz – I miejsce w powiecie

Szymon Tęczar – II miejsce w powiecie

Kl. VI dziewczęta ( Adrianna Białek, Amelia Hyjek, Tamara Paluszczak, Julia Krempa, Magdalena Wyzga, Aleksandra Sroczyńska)

Kl. VI chłopcy ( Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Kuba Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Nikodem Świątek)

Jakub Wawryka – III miejsce w powiecie

Igrzyska Młodzieży:

Kl. VII – VIII dziewczęta ( Eliza Żyła, Aleksandra Żybula, Milena Śręba, Iwa Kubik, Weronika Surowiec, Emilia Kiełb)