Absolwenci SP3 laureatami programu „Nie zagubić talentu”

Z radością informujemy, że ubiegłoroczni absolwenci naszej szkoły zostali wyróżnieni w ramach programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu” finansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego. Podczas uroczystej gali w Filharmonii Podkarpackiej stypendium otrzymał Jakub Witek – laureat organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty konkursów wojewódzkich z biologii i z chemii, najlepszy uczeń szkoły w roku szkolnym 2022/23, wyróżniony statuetką i dyplomem za wielokrotnego laureata przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Podkarpackiego oraz tytułem „Nieprzeciętnego Ucznia” przez Prezydenta Miasta Mielca

Nagrody pieniężne w ramach programu „Nie zagubić talentu” otrzymali:

Nina Dymek – laureatka II miejsca w wojewódzkim konkursie z biologii, wyróżniona za uzyskanie wysokiego miejsca dyplomem i statuetką przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Podkarpackiego oraz tytułem „Nieprzeciętnej Uczennicy” przez Prezydenta Miasta Mielca.

Szymon Bielecki – laureat II miejsca w wojewódzkim konkursie z chemii, za uzyskanie wysokiego miejsca wyróżniony dyplomem i statuetką przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Podkarpackiego oraz tytułem „Nieprzeciętnej Uczennicy” przez Prezydenta Miasta Mielca.

W uroczystości razem z uczniami wziął udział dyrektor szkoły Adam Jastrząb.

Uczniowie kontynuują naukę w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaj Kopernika w Mielcu.

Życzymy dalszych sukcesów!

Możesz również polubić…

Skip to content