Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Akcja charytatywna „Opatrunek na ratunek” Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio

W dniach od 15.09.2021 – 05.10.2021r. w naszej szkole trwała akcja charytatywna „Opatrunek na ratunek” Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Drodzy uczniowie wykazaliście się ogromnymi sercami i otwartością na potrzeby innych, za co Wam serdecznie dziękuję. Dziękuję również Waszym Rodzicom, przyjaciołom, znajomym, a także Szkole Podstawowej w Brniu Osuchowskim, która również włączyła się w naszą akcję. W akcji tej udało się zebrać 30 kg środków opatrunkowych w tym: bandaży, plastrów, rękawiczek jednorazowych, strzykawek, igieł itd. Wszystkie dary zostały wysłane kurierem do fundacji skąd mają zostać przekazane do Afryki.

Katechetka, Paulina Bawoł

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content