Akcja charytatywna „Opatrunek na ratunek” Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio

W dniach od 15.09.2021 – 05.10.2021r. w naszej szkole trwała akcja charytatywna „Opatrunek na ratunek” Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Drodzy uczniowie wykazaliście się ogromnymi sercami i otwartością na potrzeby innych, za co Wam serdecznie dziękuję. Dziękuję również Waszym Rodzicom, przyjaciołom, znajomym, a także Szkole Podstawowej w Brniu Osuchowskim, która również włączyła się w naszą akcję. W akcji tej udało się zebrać 30 kg środków opatrunkowych w tym: bandaży, plastrów, rękawiczek jednorazowych, strzykawek, igieł itd. Wszystkie dary zostały wysłane kurierem do fundacji skąd mają zostać przekazane do Afryki.

Katechetka, Paulina Bawoł

 

Możesz również polubić…

Skip to content