Akcja „Polakom na Ukrainie”

Nasza Szkoła bierze udział w akcji „Polakom na Ukrainie”. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji. Zbiórka w naszej Szkole potrwa do 9 grudnia 2022r. Prosimy o przekazanie produktów z długim terminem przydatności do spożycia. Produkty można składać na stoliku nad wejściem do szatni w głównym budynku Szkoły. Serdecznie dziękujemy za otwartość serc.


Monika Żyła

Lista produktów:

 
makaron
kasza (różne rodzaje)
cukier 
konserwy rybne /puszki mięsne/ pasztety
puszki (kukurydza, groszek itp..)
herbata duże opakowanie
kawa sypana/ kawa rozpuszczalna
mleko UHT w kartonie
mleko w proszku
pakowane wędliny (kabanosy)
kakao
orzechy / bakalie
mąka
olej
słodycze (czekolada)
mydło w kostce
mały proszek do prania
pasta do zębów
żel pod prysznic
szampon 
świece

Możesz również polubić…

Skip to content