Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Aktywny powrót do szkoły w SP 3!

Od początku roku szkolnego chętni uczniowie z klas II-VIII biorą udział w ministerialnym programie „WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły”. Głównym celem zajęć jest poprawa i monitoring kondycji fizycznej dzieci po powrocie do zajęć stacjonarnych oraz walka ze skutkami pandemii koronawirusa.

W ramach programu powstało siedem grup, które dwa razy w tygodniu poprawiają swoją kondycję, a jednocześnie świetnie się przy tym bawią. Udział w tych zajęciach daje  naszym uczniom możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego z pożytkiem dla  ich zdrowia.  Aktywność ruchowa poprawia kondycję fizyczną i psychiczną. pozwala odpocząć, zregenerować siły po całodziennym pobycie w szkole, rozwija i pogłębia zainteresowania sportem.

Zajęcia sportowe w naszej szkole to świetna  zabawa, która łączy ruch, wysiłek, uczy  zdrowej rywalizacji, zachęca do  podporządkowania się ustalonym zasadom i regułom. Daje to dzieciom radość ze wspólnego przebywania z rówieśnikami.

Zajęcia Sport Klub prowadzą: Szady Joanna, Stawecka Agnieszka, Zaskalski Jakub, Kukułka Maciej.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią.

 

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content