Awans do finałów  – I i II miejsce w półfinałach POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W naszej szkole w dniach 24.02 oraz 27.02.2023 odbyły się półfinały POWIATOWE IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt. Chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze i wywalczyli awans do finałów, gdzie zmierzą się z trzema najlepszymi szkołami z powiatu mieleckiego. Wielkie brawa dla naszych uczniów za zaangażowanie oraz pozostawione serce na boisku.

Chłopcy rozegrali 3 mecze:

SP3 – SP 1    2:1

SP3 – SP 9    2:0

SP3 – SP 13    2:1

Oto skład naszej zwycięskiej drużyny:

Alan Kamiński, Patryk Buś, Szymon Durda, Adam Borek, Oliwier Gembal, Jakub Basztura, Rafał Kilian.

Dziewczęta zajęły II miejsce w półfinałach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt. Wygrały 2:0 z SP 9, natomiast przegrały w tie-breaku 2:1 z zespołem SP1. Uczennice wykazały się umiejętnościami siatkarskimi i duchem rywalizacji sportowej.

Skład dziewcząt:

Solarska Natalia, Żybula Aleksandra, Kiełb Emilia, Kubik Iwa, Trzpis Veronica, Zajdel Aleksandra, Trzpis Emilia, Stępień Olivia, Wiśniewska Lena, Borkowska Agata.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek za wolę walk, znajomość przepisów i przestrzeganie zasady „fair play”.

Możesz również polubić…

Skip to content