Awans do finałów wojewódzkich w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 17.04.2023 na zielonych terenach MOSiR Mielec odbyły się drużynowe i indywidualne biegi przełajowe w kategorii dzieci i młodzieży. Jest to bardzo trudna konkurencja biegowa, zawodnicy przebiegają od 600 – 1000m. Nasza szkoła jako jedyna z całego powiatu mieleckiego reprezentowała każdą kategorie wiekową, aż sześć zespołów. Cztery drużyny zakwalifikowały się do finałów wojewódzkich! Do zawodów uczniów przygotowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.

Oto reprezentacje naszej szkoły :

Igrzyska Dzieci :

Kl. IV dziewczęta ( Wiktoria Nikodem, Karolina Chrzanowska, Maria Gołąbek, Kinga Cichoń, Eliza Skóra. Lena Rusin)

Wiktoria Nikodem – III miejsce w rejonie

Kl. III – IV chłopcy ( Michał Tokarz, Szymon Tęczar, Maciek Myjak, Tymon Świątek, Jakub Kręcigłowa, Karol Kapel)

Michał Tokarz – III miejsce w rejonie

Kl. VI dziewczęta ( Adrianna Białek, Amelia Hyjek, Tamara Paluszczak, Julia Krempa, Magdalena Wyzga, Milena Ćwiękała)

VII miejsce w rejonie

Kl. VI chłopcy ( Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Kuba Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Nikodem Świątek)

Dominik Magdziak – I miejsce w rejonie

Filip Wawryka – II miejsce w rejonie

Igrzyska Młodzieży :