Bóg, Honor, Ojczyzna…

9 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym apelu podsumowującym      Dni Szkoły 2022. W programie artystycznym, przygotowanym przez  p. Alinę Martykę, p. Barbarę Czaję oraz p. Edytę Czernik, a zatytułowanym Bóg, Honor, Ojczyzna…, wystąpili uczniowie  z klas IV- VII, którzy przypomnieli historię Polski ukrytą w pieśniach patriotycznych od czasów średniowiecza do współczesności. Apel zjednoczył naszą społeczność we wspólnym śpiewie.  Uroczysty apel wzbogaciła prezentacja multimedialna przygotowana przez p. Barbarę Czaję oraz Ryszarda Czerwińskiego z klasy VIII B.

W trakcie apelu nagrodzono laureatów Szkolnego Konkursu Plastycznego o Patronie Szkoły- Wojsku Polskim pt. Polski oręż zbrojny…: Ksenię Skucińską z klasy VI C, Emilię Bałon z klasy VI C oraz Magdalenę Wyzgę z klasy V D. Zwycięzcom gratulujemy!

Możesz również polubić…

Skip to content