Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Cała łąka dla Mamy…

Tegoroczne obchody Dnia Matki w klasie II c odbywały się pod hasłem: „Cała łąka dla Mamy”. Dzieci przygotowały kwiatowy montaż słowno- muzyczny. Własnoręcznie wykonane kwiaty udekorowały salę. Wiele wierszy i fraszek  wzruszało i bawiło. Miniony rok pracy wspomnieliśmy oglądając prezentację poświęconą najważniejszym wydarzeniom klasowym. Świętowanie zakończyliśmy wręczeniem własnoręcznie wykonanych łąkowych laurek.  Drogie Mamy jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, CAŁA ŁĄKA DLA WAS!

 

Red. B. Cisło

Może Ci się również spodoba

Skip to content