Clever Minds of  Kacper and Paweł

Po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią Szkoła podstawowa nr2 ponownie zorganizowała Konkurs Języka Angielskiego „Clever Minds” dla uczniów klas III szkół podstawowych Miasta Mielca.

Z dumą możemy ogłosić, że uczniowie naszej szkoły odnieśli w nim olbrzymi sukces. Laureatem I miejsca został Kacper Samuś z klasy IIIb, uczeń pani Aleksandry Grzelak, a laureatem III miejsca został Paweł Pazdro z klasy IIId uczeń pani Małgorzaty Kręcigłowy. Chłopcy wykazali się nieprzeciętnymi umiejętnościami językowymi, rozwiązując niezwykle trudny test i 6 czerwca mogli odebrać pamiątkowe dyplomy i nagrody z rąk Naczelnika Wydziału Edukacji Pana Mirosława Kapinosa i Dyrektor SP2 Pani Darii Warzechy.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne osiągnięcia!

Możesz również polubić…

Skip to content