Czekoladowy Autobus

W środę, 24 listopada 2021 r. trzy klasy z naszej szkoły: 2a, 2b i 3a uczestniczyły w warsztatach czekoladowych. Na teren szkoły zajechał Czekoladowy Autobus!

Czekoladowy Autobus – to jedyny autobus w Polsce, w którym dzieci przenoszą się w czekoladowy świat. Autobus ma służyć temu, aby przekazać dzieciom wiedzę na temat, jak powstaje czekolada, jak odróżniać czekoladę zdrową od wyrobu czekoladopodobnego oraz zaprosić dzieci do wyrobu własnych czekoladek.

To wspaniały pomysł na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Warsztaty pozwalają poznać historię czekolady, techniki  jej przygotowania oraz wykorzystania.  Zajęcia dopasowane są do potrzeb dzieci, są wyjątkowe, sprawiają radość, pobudzają wyobraźnie, precyzję, sprzyjają budowaniu dobrych relacji. Dzieci były zachwycone! Każde wyszło z autobusu z pudełeczkiem samodzielnie wykonanych czekoladek.  Mniam!