Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Dni otwarte Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Pies i Kot w Mielcu

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Pies i Kot w Mielcu przy ulicy Targowej w najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26 września) zaprasza na dni otwarte. W programie są spacery z psem, animacje, gry, konkursy i zabawy dla dzieci, porady behawiorysty i przejażdżki na kucyku. Będzie także loteria fantowa i zbiórka darów na potrzeby schroniska. W sobotę schronisko zaprasza od godziny 10.00, a w niedzielę od 12.00.

Może Ci się również spodoba

Skip to content