DRUŻYNA MISTRZÓW!

W piątek odbył się finał powiatowy w piłce nożnej chłopców. Turniej rozegrany był za Hotelem Polskim na boisku ze sztuczną murawą. Dzisiejszego dnia nasi uczniowie nie mieli sobie równych. Zagrali 3 fantastyczne mecze, strzelając mnóstwo bramek oraz pokazując olbrzymi charakter i wolę walki. Wygrali wszystkie mecze i zajęli 1 miejsce w powiecie. Są to kolejne wygrane zawody przez tę zgraną grupę chłopców.

Wielkie gratulacje za wzorowe reprezentowanie naszego miasta.

Oto wyniki naszej drużyny:

Półfinały:

SP3 – SP9 1:0

SP3 – SP6 4:1

SP3 – SP13 4:0

Finały:

SP3 – SP Borowa 10:0

SP3 – SP Malinie 4:0

SP3 – SP Przecław 6:0

Bilans bramkowy 29:1!

Wystąpiliśmy w składzie: Kacper Chmielowiec, Tymon Świątek, Gabriel Gros, Michał Tokarz, Maciej Myjak, Szymon Tęczar, Dawid Tokarz, Kamil Dul, Krystian Durda, Jakub Szrom.

Możesz również polubić…

Skip to content