Dzień Chłopaka w naszej szkole

W czwartek 28 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Postanowiliśmy uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Klasa 8 a i 8 b zorganizowały kiermasz charytatywny, którego celem było zebranie funduszy na rehabilitację naszej koleżanki, która dzielnie walczy z ciężką chorobą. Samorząd Uczniowski przygotował audycje przez szkolny radiowęzeł dedykowaną wszystkim chłopakom. Nie zapomnieliśmy o panu dyrektorze, nauczycielach oraz panach którzy czuwają nad porządkiem i sprawnym działaniem wszystkich szkolnych sprzętów. Uczniowie mieli okazję wykazać się swoja kreatywnością przebierając się za męskie postacie z ulubionych filmów, seriali czy książek. Nie brakowało również krawatów oraz muszek. Cały dzień był pełen uśmiechów i dobrej zabawy.

Możesz również polubić…

Skip to content