DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Tradycyjnie, jak co roku 1 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie klas IV-VI współzawodniczyli w grach i zabawach sportowych. Musieli oni wykazać się dobrą celnością, sprytem, szybkością, umiejętnościami współpracy w grupie, a nawet myśleniem. Dziesięcioosobowe reprezentacje klas VII wzięły udział w rozgrywkach w koszykówkę, a uczniowie klas VIII rozegrali mecze w siatkówkę. Były to drużyny mieszane składające się z dziewcząt i chłopców. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Wiele radości, zabawy, spalonych kalorii dostarczył uczniom maraton zumby przeprowadzony przez Panią instruktor Monikę Kołodziej.  Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego. Podczas konkursów można było zauważyć jak świetnie bawili się w tym dniu uczniowie naszej szkoły i ile radości sprawił im ruch!!!

Red. A. Stawecka, J.Szady

Możesz również polubić…

Skip to content