Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Dzień integracyjny klas VIIC, VIID, VIIE w Białym Borze

W pierwszych dniach nowego roku szkolnego uczniowie klas VIIC , VIID , VIIE postanowili  spędzić ze sobą czas podczas wycieczki szkolnej w ramach programu AKTYWNA KLASA , której celem było nie tylko odbudowanie relacji rówieśniczych, ale przede wszystkim aktywność ruchowa na świeżym powietrzu bez użycia urządzeń elektronicznych.  Uczestnicy wyjazdu zwiedzili również Park Historyczny w Bliźnie.

Wycieczka integracyjna trzech klas pozwoliła uczniom poznać się lepiej. Zajęcia  na terenie zajazdu ,,Gawrysiówka” w Białym Borze skłoniły do aktywności wszystkich uczniów  i ich wychowawców oraz ułatwiły wzmocnienie wzajemnych  relacji po przerwie wakacyjnej. Wśród licznych zabaw  sportowo – tanecznych największą atrakcją była nauka strzelania z łuku. Na koniec wycieczki odbył się grill  z tradycyjnymi kiełbaskami, pieczywem i ciepłą herbatą.

Wszystkim uczniom z trzech klas gratulujemy kreatywności, pomysłów i umiejętności współpracy !

 

Red. Agnieszka Lamot-Kulawiec

Może Ci się również spodoba

Skip to content