Dzień integracyjny klas VIIC, VIID, VIIE w Białym Borze

W pierwszych dniach nowego roku szkolnego uczniowie klas VIIC , VIID , VIIE postanowili  spędzić ze sobą czas podczas wycieczki szkolnej w ramach programu AKTYWNA KLASA , której celem było nie tylko odbudowanie relacji rówieśniczych, ale przede wszystkim aktywność ruchowa na świeżym powietrzu bez użycia urządzeń elektronicznych.  Uczestnicy wyjazdu zwiedzili również Park Historyczny w Bliźnie.

Wycieczka integracyjna trzech klas pozwoliła uczniom poznać się lepiej. Zajęcia  na terenie zajazdu ,,Gawrysiówka” w Białym Borze skłoniły do aktywności wszystkich uczniów  i ich wychowawców oraz ułatwiły wzmocnienie wzajemnych  relacji po przerwie wakacyjnej. Wśród licznych zabaw  sportowo – tanecznych największą atrakcją była nauka strzelania z łuku. Na koniec wycieczki odbył się grill  z tradycyjnymi kiełbaskami, pieczywem i ciepłą herbatą.

Wszystkim uczniom z trzech klas gratulujemy kreatywności, pomysłów i umiejętności współpracy !

 

Red. Agnieszka Lamot-Kulawiec

Możesz również polubić…

Skip to content