Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Dzień Kropki w świetlicy

Międzynarodowy Dzień Kropki, który przypada 15 września to już tradycja w naszej szkole. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi a przede wszystkim dobrej zabawy. Jak co roku nasze Świetliczaki także postanowiły przyłączyć się do jego obchodów.

Tego dnia w każdej z grup dzieci obejrzały film pt. „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vasshti, która dzięki malutkiei kropce i wspaniałej nauczyciele plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu nasze Świetliczaki postanowiły pokazać swoje talenty. Dzieciaki w swoich grupach przystąpiły do wykonania swoich kropkowych dzieł malując je kredkami, farbami, pastelami pisakami.

Wspaniałe efekty dziecięcych prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach. My natomiast po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno, każdy z naszych wspaniałych Świetliczaków ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!

Wychowawcy świetlicy

Może Ci się również spodoba

Skip to content