Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

„EKOLOGIA W MOIM DOMU”

Miło nam poinformować, że Marcin Kołc z klasy III B został laureatem XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Ekologia w moim domu” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie, w kategorii – praca plastyczna (klasy I – III).

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ Marcin zajął III miejsce, a w tej kategorii wpłynęło ponad dwieście prac z  czternastu województw. Wykonał ciekawą  pracę doskonale prezentującą zwyczaje ekologiczne panujące w jego domu oraz odpowiedzialność całej rodziny za środowisko naturalne.

Serdecznie gratulujemy Marcinkowi i Rodzicom.

 

Małgorzata Kolisz

Może Ci się również spodoba

Skip to content