„Elektro-Tech” – święto techniki w „Elektryku”

W dniu 26 marca 2022 roku odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „ElektroTech”. Po wstępnych eliminacjach naszą szkołę reprezentowali: Alan Ryba i Rafał Kilian.

Uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej z zakresu przedmiotów ścisłych i technicznych musieli wykazać się sporymi umiejętnościami praktycznymi. Nie jest łatwo po krótkim przeszkoleniu poradzić sobie z samodzielną obsługą stacji lutowniczej, czytaniem schematów montażu, a ostatecznie z fachowym montażem oraz uruchomieniem układu elektronicznego. Takich właśnie umiejętności wymagał ostatni – praktyczny etap finałowych zmagań, do którego przystąpili najlepsi uczniowie spośród wszystkich uczestników teoretycznej II części konkursu. Miło nam poinformować iż tytuł finalisty zdobył Alan Ryba opiekun pani Alicji Wójtowicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!  

Obszerny artykuł na temat konkursu wraz  galerią zdjęć znajduje się na stronie Korso

https://korso.pl/wiadomosci/powiatowy-konkurs-wiedzy-technicznej-elektro-tech-zdjeciavideo/fiXvB4JnS64daC4ZiXhp

Możesz również polubić…

Skip to content