Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Z radością i dumą pragniemy poinformować o sukcesach naszych uczniów. Do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zakwalifikowało się aż 40 uczniów:

JĘZYK ANGIELSKI:

  1. Sebastian Toczyński kl. VI B  – opiekun: Alicja Stachura – Malczyńska
  2. Gabriela Błach kl..VII B – opiekun: Alicja Stachura – Malczyńska
  3. Mikołaj Bajor kl. VIII F- opiekun: Alicja Stachura – Malczyńska
  4. Maria Brzozowska kl. VIII F – opiekun: Aleksandra Grzelak

JĘZYK POLSKI:

  1. Maria Brzozowska kl. VIII F – opiekun: Alicja Lechowicz
  2. Weronika Żyła kl. VII C – opiekun: Katarzyna Winnicka
  3. Liwia Majewska kl. VII C – opiekun: Katarzyna Winnicka
  4. Hanna Kapel kl. VIII A – opiekun: Katarzyna Winnicka
  5. Marlena Stec kl. VII C – opiekun: Katarzyna Winnicka
  6. Milena Nizińska kl. VII A – opiekun: Joanna Tarnowska – Leyko
  7. Amelia Czechowska kl. VII A – opiekun: Joanna Tarnowska – Leyko

MATEMATYKA:

  1. Ryszard Czerwiński kl. VIII B– opiekun: Violetta Bober

HISTORIA:

  1. Aleksandra Tarnawska kl. VII B– opiekun: Barbara Czaja
  2. Mikołaj Krupka kl. VII E– opiekun: Barbara Czaja

JĘZYK NIEMIECKI:

  1. Julia Weber kl. VIII A– opiekun: Katarzyna Hudela

GEOGRAFIA:

  1. Maja Kozioł kl. VIII F – opiekun: Anna Bielaska-Furman
  2. Aleksandra Wójcik kl. VIII F – opiekun: Anna Bielaska-Furman
  3. Michał Jaromi kl. VIII F – opiekun: Anna Bielaska-Furman
  4. Lena Celek kl. VIII C – opiekun: Anna Bielaska-Furman

CHEMIA:

  1. Bartosz Bik VIII F – opiekun: Wanda Bukała
  2. Aleksandra Wójcik kl. VIII F – opiekun: Wanda Bukała
  3. Anna Misiąg VIII F – opiekun: Wanda Bukała
  4. Amelia Chojnacka kl. VIII F – opiekun: Wanda Bukała
  5. Maja Kozioł kl. VIII F– opiekun: Wanda Bukała

BIOLOGIA:

  1. Hanna Kapel kl. VIII A – opiekun: Anna Rzeźnik
  2. Olga Bochenek kl. VIII A – opiekun: Anna Rzeźnik
  3. Julia Mrozowska VIII C – opiekun: Anna Rzeźnik
  4. Anna Misiąg kl. VIII F – opiekun: Anna Rzeźnik
  5. Amelia Chojnacka kl. VIII F – opiekun: Anna Rzeźnik

    INFORMATYKA:
  1. Jakub Witek kl. VII D – opiekun: Andrzej Strzępka
  2. Lena Wiśniewska kl. VII C – opiekun: Andrzej Strzępka
  3. Maria Sznajder kl. VIII C – opiekun: Andrzej Strzępka
  4. Kacper Szewc kl. VIII C – opiekun: Andrzej Strzępka
  5. Alan Ryba VIII C – opiekun: Andrzej Strzępka
  6. Jakub Cieślak kl. VIII A – opiekun: Andrzej Strzępka
  7. Ryszard Czerwiński VIII B – opiekun: Marian Switek
  8. Adrianna Guła kl. VII A – opiekun: Marian Switek
  9. Szymon Mikuła kl. VIII A – opiekun: Marian Switek
  10. Kacper Wałega VIII A – opiekun: Marian Switek
  11. Kacper Baum kl. VIII E – opiekun: Marian Switek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kolejność podanych nazwisk uczniów nie jest równoznaczna z ilością otrzymanych punktów na konkursie.

Może Ci się również spodoba

Skip to content