Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Finał Akcji „ Czytamy z Sercem”

29 września w naszej szkole odbył się finał akcji „Czytamy z sercem” grupy świetlicowe p. A. Staroń oraz M. Seferynowicz dowiedziały się wielu ciekawych faktów na temat serca oraz profilaktyki zdrowia. Dzieci posłuchały książki czytanych przez panią ze świetlicy oraz panią bibliotekarkę, bawiły się ruchowo, robiły zadania oraz malowały prace plastyczne. Wszyscy uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących rzeczy, nie tylko podczas trwania finału, ale całej akcji odbywającej się w szkole w wielu klasach.

E. Wacławska

Może Ci się również spodoba

Skip to content