Finał Edukacji Artystycznej

03.06.2022r. w Domu Kultury SCK w Mielcu odbył się uroczysty finał zajęć Edukacji Artystycznej. Wychowankowie grup świetlicowych kl. I „c”, II „b” oraz III „a” pani Angeliki Borowskiej oraz Pani Joanny Lonczak zaprezentowali umiejętności, które zdobywały przez cały rok uczęszczania na zajęcia artystyczne.

W trakcie całego roku szkolnego uczniowie brali udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych oraz z małej architektury. Podczas finałowego występu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, zdobyte podczas zajęć z Panią instruktor Izabelą Serwan.

Usłyszeliśmy również prezentację wokalno- muzyczną do której dzieci zostały przygotowane przez Pana Macieja Fijałkowskiego. Dostępna była także wystawa całorocznych prac plastycznych oraz prezentacja makiet wykonanych na zajęciach z małej architektury. Dzieci podczas zajęć plastycznych pracowały pod kierunkiem Pani Małgorzaty Wagi – Zając oraz Pana Huberta Pomiankiewicza.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju talentów!

Oprac. Angelika Borowska, Joanna Lonczak

Możesz również polubić…

Skip to content