Finaliści III Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Reading Brings us Unknown Friends”

Z dumą informujemy, że czterech uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł finalisty w III Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Reading Brings us Unknown Friends”. Przejście trzech etapów konkursu wymagało przeczytania pięciu pozycji z literatury anglojęzycznej, a uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością treści książek, ale również dużym szerokim zakresem gramatyki  i słownictwa związanego z tematyką lektur. Koordynatorką konkursu w szkole była p. A. Grzelak, a zwycięzcy uczniowie to:

Karol Ziętek kl. VIc – opiekun p. A. Stachura-Malczyńska

Dawid Śledziona kl. VIIIc- opiekun p. E. Ginter

Aleksandra Włoch kl. VIb – opiekun p. A. Stachura-Malczyńska

Nikodem Marek kl. VIIIb – opiekun p. A. Stachura-Malczyńska

GRATULUJEMY !!!

Możesz również polubić…

Skip to content