Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych

12 czerwca w WSPiA w Rzeszowie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych. Laureaci konkursów przedmiotowych z podkarpackich szkół podstawowych odebrali wyróżnienia i statuetki, które osobiście wręczyli Teresa Kubas-Hul Wojewoda Podkarpacki oraz Dorota Nowak-Maluchnik Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie. Na ręce Pana Dyrektora Adama Jastrząba po raz trzynasty wręczono  kuratoryjny certyfikat „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”, co stawia szkołę na II miejscu wśród szkół na Podkarpaciu zaangażowanych w rozwijanie zdolności młodych ludzi i stwarzanie warunków do osiągania sukcesów naukowych. Podczas gali przemawiała Maria Kołc uczennica o największej liczbie osiągnięć zdobytych podczas konkursów.

Dyplomem i symboliczną pamiątką za zdobycie tytułu wielokrotnego laureata odznaczeni zostali uczniowie:

Maria Kołc – laureatka z języka polskiego, matematyki i chemii, finalistka z fizyki i informatyki,

Milena Śręba – laureatka z języka polskiego, biologii i chemii,

Aleksander Wilk – laureat z matematyki i chemii.

Wyróżnienie odebrała również:

Emilia Bałon – laureatka z biologii finalistka z chemii i Adrian Kozłowski – laureat z informatyki.

Podczas gali uhonorowano również laureatów konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, którymi są: Ksenia Skucińska, Maria Kołc i Adrian Kozłowski.

Składamy wielkie gratulacje dla nagrodzonych uczniów!!!

Możesz również polubić…

Skip to content