Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Gość w klasie I A

W dniu 2 listopada 2022 roku uczniowie klasy I A gościli mamę Mikołaja, która jest lekarzem. Pani doktor poruszyła temat zachowań prozdrowotnych. Dostaliśmy do pokolorowania karty pracy z piramidą żywienia. Pani pokazała również podstawowe narzędzia pracy w tym zawodzie. Chętni uczniowie mieli możliwość zmierzenia sobie pulsu i saturacji. Nazbyt ciekawym punktem spotkania była obserwacja przez mikroskop spreparowanego kleszcza, pajęczaka, który może „narobić bałaganu” w naszym organizmie. Na koniec spotkania każdy otrzymał dwie kolorowe naklejki.

To była cenna i ciekawa lekcja.

Dziękujemy Pani doktor Annie Jurek – Woszczak za poświęcenie prywatnego czasu na spotkanie z uczniami naszej szkoły.

Red. Joanna Łukasik

Może Ci się również spodoba

Skip to content