Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 7 lutego 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Grono pedagogiczne:

mgr Antoń Grażyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Bawoł Paulina – nauczyciel religii

mgr Bielaska-Furman Anna – nauczyciel przyrody, nauczyciel geografii

mgr Błach Danuta – nauczyciel chemii

mgr Bober Violetta – nauczyciel matematyki

mgr Borowska Angelika – wychowawca świetlicy

mgr Chęciek Rafał – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

mgr Chmielowiec Modesta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Chudzik Marzena – nauczyciel j. polskiego

mgr Cibicki Grzegorz – nauczyciel wych. fizycznego

mgr Cisło Barbara – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Czaja Barbara – nauczyciel historii

mgr Czernik Edyta – nauczyciel muzyki

mgr Czuchra Anna – surdopedagog

mgr Ćwiękała Renata – pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Frankiewicz Urszula – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Ginter Ewa – nauczyciel j. angielskiego

mgr Głowacka Ewa – nauczyciel wspomagający

mgr Grzelak Aleksandra – nauczyciel j. angielskiego

mgr Hariasz Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Herba-Kosiba Joanna – psycholog

mgr Hudela Katarzyna – nauczyciel j. niemieckiego

mgr Irla Beata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wspomagający

mgr Kamińska Joanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Kolin Natalia – nauczyciel fizyki

mgr Kolisz Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel przyrody, nauczyciel informatyki

mgr Kołodziej Monika – nauczyciel bibliotekarz

mgr Kopyś Magdalena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy

mgr Korczak-Hyjek Dominika – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wspomagający

mgr Kręcigłowa Małgorzata – nauczyciel j. angielskiego

mgr Krężel Bogumiła – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Kukułka Maciej – nauczyciel wych. fizycznego, nauczyciel informatyki

mgr ks. Kurek Damian – nauczyciel religii

mgr Lamot-Kulawiec Agnieszka – nauczyciel j. angielskiego

mgr Lechowicz Alicja – nauczyciel j. polskiego

mgr inż. Lewandowska Elżbieta – nauczyciel techniki

mgr Lis-Rusinowska Agnieszka – nauczyciel matematyki

mgr Lonczak Joanna – wychowawca świetlicy

mgr Łukasik Joanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Martyka Alina – nauczyciel historii, nauczyciel WOS

mgr ks. Matysik Emil – nauczyciel religii

mgr Mysłek Agnieszka – nauczyciel j. polskiego

mgr Nicpoń-Bogacz Ewelina – nauczyciel j. polskiego, nauczyciel wspomagający

mgr Panek Wiesława Mariola – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

mgr Paprocki Kacper – pedagog, wychowawca świetlicy

mgr Perłowska Anna – wychowawca świetlicy

mgr Polczak-Jaszcz Dorota – nauczyciel wspomagający

mgr Radwańska Zofia – doradztwo zawodowe

mgr Rzeźnik Anna – nauczyciel przyrody, nauczyciel biologii

mgr Sałagaj Joanna – nauczyciel matematyki

mgr Seferynowicz Monika – nauczyciel wspomagający

mgr Skrok Agnieszka – wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający

mgr Słąba Mariola– nauczyciel plastyki

mgr Stachura-Malczyńska Alicja – nauczyciel j. angielskiego

mgr Staroń Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy

mgr Starzec Aleksandra – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

mgr Stawecka Agnieszka – nauczyciel wych. fizycznego

mgr Strzępka Andrzej -nauczyciel informatyki, nauczyciel j. angielskiego

mgr Switek Marian – nauczyciel informatyki, nauczyciel techniki

mgr Szady Joanna – nauczyciel wych. fizycznego

mgr Szumilas Agnieszka – kierownik świetlicy szkolnej, nauczyciel j. angielskiego

mgr Tarnowska-Leyko Joanna – nauczyciel j. polskiego

mgr Tylutki Lidia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Wacławska Ewelina – bibliotekarz

mgr Wiącek Bogusława – nauczyciel wych. fizycznego

mgr Winnicka Katarzyna – nauczyciel j. polskiego

mgr Witas Bogumiła – wychowawca świetlicy, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Woźniak Aleksander – nauczyciel wych. fizycznego

mgr Wójtowicz Alicja – nauczyciel informatyki, techniki, matematyki

mgr Zaskalski Jakub – nauczyciel wych. fizycznego

mgr Ziemińska Lucyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Ziętek Ewa – nauczyciel matematyki

Skip to content