HEALTHY MIND IN A HEALTHY BODY

W ramach kształtowania postaw i zachowań prozdrowotnych uczniowie klasy 6c uczestniczyli w klasowym projekcie „Healthy mind in a healthy body”. Wykonanie projektu poprzedzone było obradami na temat zdrowego stylu życia podczas zajęć języka angielskiego. Uczniowie nie tylko wzbogacili swoją wiedzę na temat szkodliwych i zdrowych produktów żywnościowych, sportu, ale także poznali nawyki żywieniowe swoich rówieśników z krajów angielskiego obszaru językowego poprzez pracę z krótkimi tekstami w języku angielskim. Wykazali się kreatywnością oraz umiejętnością wypowiadania się w języku obcym. Efektem ich zaangażowania w długoterminowe zadanie były plakaty i prezentacje multimedialne na temat zdrowego trybu życia, w których znajdziemy odpowiedź na pytanie, co powinniśmy robić, aby nasze życie było dłuższe, zdrowsze i spokojniejsze. 

Zachęcam inne klasy do udziału w podobnych projektach!

red. Agnieszka Lamot-Kulawiec

Możesz również polubić…

Skip to content