Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

HEALTHY MIND IN A HEALTHY BODY

W ramach kształtowania postaw i zachowań prozdrowotnych uczniowie klasy 6c uczestniczyli w klasowym projekcie „Healthy mind in a healthy body”. Wykonanie projektu poprzedzone było obradami na temat zdrowego stylu życia podczas zajęć języka angielskiego. Uczniowie nie tylko wzbogacili swoją wiedzę na temat szkodliwych i zdrowych produktów żywnościowych, sportu, ale także poznali nawyki żywieniowe swoich rówieśników z krajów angielskiego obszaru językowego poprzez pracę z krótkimi tekstami w języku angielskim. Wykazali się kreatywnością oraz umiejętnością wypowiadania się w języku obcym. Efektem ich zaangażowania w długoterminowe zadanie były plakaty i prezentacje multimedialne na temat zdrowego trybu życia, w których znajdziemy odpowiedź na pytanie, co powinniśmy robić, aby nasze życie było dłuższe, zdrowsze i spokojniejsze. 

Zachęcam inne klasy do udziału w podobnych projektach!

red. Agnieszka Lamot-Kulawiec

Może Ci się również spodoba

Skip to content