I i II miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym i awans do Finałów Wojewódzkich

W środę 17 maja na Stadionie MOSIR w Mielcu odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznego. Zawodnicy rywalizowali w 4 konkurencjach: bieg krótki 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg długi 600m/1000m. Mimo deszczowej pogody nasi uczniowie spisali się fantastycznie. Dziewczęta zajęły 2 miejsce na 17 startujących szkół –  do awansu zabrakło im tylko kilku punktów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Adrianna Białek, która zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę w finałach. Chłopcy w tym roku szkolnym nie mają sobie równych. Wygrali wszystkie zawody lekkoatletyczne – tak było i tym razem. W zawodach zajęli 1 miejsce na 15 startujących szkół z przewagą ponad 100 punktów nad drugim miejscem. To oni będą reprezentowali nasze miasto oraz powiat w Finałach Wojewódzkich. Wielkie brawa dla wszystkich uczniów, którzy – mimo fatalnej pogody – z uśmiechem na twarzy rywalizowali, pobijając swoje rekordy życiowe.

Dziewczęta : Adrianna Białek, Tamara Paluszczak, Amelia Hyjek, Julia Krempa, Matylda Sowa, Milena Ćwiękała

Chłopcy: Oliwier Chylak, Dominik Magdziak, Jakub Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem

Możesz również polubić…

Skip to content