I miejsce i awans do finałów powiatowych w Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców

W dniach 5-6.12.2022 organizowaliśmy półfinały powiatowe Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział szkoły : SP1, SP2, SP9, SP Padew Narodowa, SP Wadowice Górne.

Nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni i wygrali wszystkie swoje mecze. Dzięki temu wywalczyli awans do finałów powiatowych. Już w następnym tygodniu zmierzą się tylko z 3 najlepszymi szkołami z całego powiatu mieleckiego.

Wystąpiliśmy w składzie :

Chłopcy :

Jakub Wawryka, Filip Wawryka, Kacper Gorazd, Nikodem Świątek, Patryk Zacharski, Jakub Nikodem, Bartosz Ortyl, Gabriel Rajca, Jakub Szrom, Miłosz Myjak.

Dziewczęta: Aleksandra Bożek, Milena Ćwięka, Weronika Kozak, Natalia Moździerz, Tamara Paluszczak, Oliwia Saj, Matylda Sowa, Marika Stańko, Nikola Sudoł, Marianna Sztuka, Aleksandra Sztuka, Nikola Żmuda.

Możesz również polubić…

Skip to content