I miejsce w II turnieju piłki nożnej klas 3 o Puchar „Jędrusia” Patrona Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu

W piątek 03.06.2022 odbył się turniej klas 3 w piłce nożnej w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu. Chłopcy zagrali fantastyczne zawody wygrali wszystkie mecze a ich bilans bramkowy to  aż 28 strzelonych bramek i tylko 1 stracona. W turnieju zagrało 6 drużyn z powiatu mieleckiego. Od 4 lat nasza szkoła jest niepokonana w turnieju klas 3 – wielkie brawa dla wszystkich chłopców, którzy systematycznie chodzą na zajęcia pozalekcyjne z piłki nożnej. Najlepszym strzelcem turnieju został Maciek Myjak, który zdobył aż 10 bramek.  Do turnieju chłopców przygotowali Maciek Kukułka i Kuba Zaskalski.

 

Zagraliśmy w składzie : Szymon Kurmaniak, Tymon Świątek, Szymon Tęczar, Michał Tokarz, Dawid Tokarz, Maciej Myjak, Dominik Trzpis, Oliwier Ciuchta.

 

Oto wyniki naszej :

SP3 – SP9 5-0 (Świątek, M. Tokarz, D. Tokarz x3)

SP3 – SP13 6-0 (Świątek, M. Tokarz x2, D. Tokarz, Myjak x2

SP3 – SP6 8-0 (M. Tokarz x2, D. Tokarz x2, Myjak x4)

SP3 – SP2 1-0 (D. Tokarz)

SP3 – SP Borowa 8-1 ( Tęczar, Trzpis, D. Tokarz, Myjak x4)

 

Możesz również polubić…

Skip to content