I miejsce w turnieju o Puchar Tymbarku!

Fantastyczny występ naszych uczniów z klas III w finałach powiatowych  turnieju o Puchar Tymbarku. Nasi młodzi piłkarze nie mieli sobie równych. Wygrali wszystkie swoje mecze, strzelając przy tym mnóstwo bramek. W fazie grupowej wygrali z SP 1, SP Malinie i SP Tuszów Narodowy, w półfinale wygrali z Wadowicami Górnymi, a w wielkim finale pokonali SP 9 aż 6-0. Dzięki temu awansowali do Finałów Wojewódzkich, które rozegrane będą 16 maja w Stalowej Woli. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i wspaniałe wyniki. Uczniów do turnieju przygotował trener Maciej Kukułka.

Wystąpiliśmy w składzie: Oliwier Ciuchta, Bartłomiej Leś, Miłosz Jabłoński, Dawid Tokarz, Szymon Tęczar, Dominik Trzpis, Wojciech Kula, Mikołaj Robak, Piotr Szrom

Możesz również polubić…

Skip to content