II drugie miejsca i awans do finałów powiatowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców

W dniach 29 i 30 listopad organizowaliśmy półfinały powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział szkoły : SP1, SP2, SP9, SP11.

Nasi uczniowie zaprezentowali wysoką formę wśród rówieśników z innych szkół, wykazali się umiejętnościami koszykarskimi. Turniej był bardzo wyrównany i udało nam się dostać do finałów.

Wystąpiliśmy w składzie :

Dziewczęta : Veronica Trzpis, Emilia Trzpis, Aleksandra Żybula, Olivia Stępień, Daria Tobota, Iwa Kubik, Aleksandra Zajdel, Natalia Solarska, Maja Król, Agata Borowska

Chłopcy : Jakub Basztura, Rafał Kilian, Oliwier Gembal, Patryk Buś, Adam Borek, Daniel Sudoł, Alan Kamiński, Szymon Durda, Wojciech Krawiec.

W następny tygodniu czekają nas finały powiatowe, gdzie zmierzą się 4 najlepsze szkoły z całego powiatu mieleckiego.