II i V miejsce w Powiatowym Turnieju w Szachy i awans do finałów rejonowych !!!

W piątek 04.11.2022 odbyły się powiatowe drużynowe zawody w szachach. Jest to bardzo prestiżowy turniej, w którym biorą udział chłopcy oraz dziewczęta w jednej drużynie. W Igrzyskach Dzieci wystąpiło aż 12 drużyn. Nasza reprezentacja zajęła bardzo wysokie 5 miejsce; do awansu zabrakło im zaledwie dwa punkty. W Igrzyskach Młodzieży zajęliśmy 2 miejsce, co dało nam awans do finałów rejonowych, które odbędą się 16.11.2022 w Czarnej Sędziszowskiej. Wszystkim należą się wielkie brawa za sportową rywalizację oraz postawę fair play, a uczniom klas VII-VIII życzymy awansu do finałów wojewódzkich.

Oto reprezentacja naszej szkoły: 

Igrzyska Dzieci V miejsce w powiecie: Beata Serafin , Mikołaj Robak, Bartosz Ortyl, Jakub Piechota 

Igrzyska Młodzieży II miejsce w powiecie: Emilia Karnasiewicz, Roksana Tarczoń, Mikołaj Krupka, Rafał Kilian

 

Red. J. Zaskalski

Możesz również polubić…

Skip to content