II MIEJSCE W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniu 29 lutego 2024 roku odbył się półfinał Powiatowych Igrzysk Dzieci w mini-siatkówce dziewcząt.  Lepsze od dziewcząt z naszej szkoły okazały się jedynie reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu – klasa siatkarska. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu, zaś czwarte Szkoła Podstawowa nr 9 w Mielcu. Wielkie brawa dla całej drużyny, za zaangażowanie i sportową walkę zgodną z zasadą „fair play”. Dziewczęta rozwijały swoje umiejętności siatkarskie na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych. Nasze zawodniczki wykazały się dużymi umiejętnościami technicznymi i taktycznymi. Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowały waleczne siatkarki:

VC : CICHOŃ KINGA, RUSIN LENA, LEVYNSKA POLINA
VIA: DRAGAN GABRIELA
VIB: KREMPA JULIA, PALUSZCZAK TAMARA, PIETRYKA MAJA 
VIC: TOTKA ALEKSANDRA, SŁYŚ MAJA, SŁYŚ ALEKSANDRA, SZTUKA MARIANNA

 

Gratulacje!

Możesz również polubić…

Skip to content