III i IV miejsce na Mistrzostwach Województwa!!!

To był wspaniały dzień dla uczniów naszej szkoły. W środę reprezentacja klas 6 i 8 naszej szkoły wzięła udział w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Trasa biegu była bardzo trudna. Chłopcy większość biegu spędzili w lesie, gdzie biegli pod górkę w deszczu przez ok. 800m. W zawodach wzięło udział 24 drużyny z całego województwa w roczniku starszym i młodszym. Po bardzo wyrównanej walce chłopcy z klas VI wywalczyli bardzo dobre 3 miejsce, a chłopcy z klas VIII zajęli pechowe 4 miejsce – do podium zabrakło im zaledwie kilka metrów. Wielkie brawa dla chłopców, którzy reprezentowali nie tylko nasze miasto, ale cały powiat mielecki. Bez wątpienia występ na dzisiejszych zawodach jest jednym z najlepszych w historii naszej szkoły. W drodze powrotnej dowiadujemy się, że kapitan naszej drużyny Rafał Kilian otrzymał powołanie do Reprezentacji Podkarpacia w piłce nożnej. Wielkie gratulacje, Rafcio. A już w środę czekają nas przełajowe biegi indywidualno – drużynowe, gdzie chłopcy jak zawsze dadzą z siebie wszystko 🙂

 

Brązowy medal na Mistrzostwach Województwa wywalczyli:

Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Kuba Nikodem, Filip Wawryka, Kuba Wawryka, Nikodem Świątek

 

IV miejsce na Mistrzostwach Wojewódzkich wywalczyli:

Alan Kamiński, Wojtek Krawiec, Kamil Zachariasz, Adam Borek, Oliwier Gembal, Rafał Kilian

 

Opiekun: Jakub Zaskalski

Możesz również polubić…

Skip to content