Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

III i IV miejsce na Mistrzostwach Województwa!!!

To był wspaniały dzień dla uczniów naszej szkoły. W środę reprezentacja klas 6 i 8 naszej szkoły wzięła udział w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Trasa biegu była bardzo trudna. Chłopcy większość biegu spędzili w lesie, gdzie biegli pod górkę w deszczu przez ok. 800m. W zawodach wzięło udział 24 drużyny z całego województwa w roczniku starszym i młodszym. Po bardzo wyrównanej walce chłopcy z klas VI wywalczyli bardzo dobre 3 miejsce, a chłopcy z klas VIII zajęli pechowe 4 miejsce – do podium zabrakło im zaledwie kilka metrów. Wielkie brawa dla chłopców, którzy reprezentowali nie tylko nasze miasto, ale cały powiat mielecki. Bez wątpienia występ na dzisiejszych zawodach jest jednym z najlepszych w historii naszej szkoły. W drodze powrotnej dowiadujemy się, że kapitan naszej drużyny Rafał Kilian otrzymał powołanie do Reprezentacji Podkarpacia w piłce nożnej. Wielkie gratulacje, Rafcio. A już w środę czekają nas przełajowe biegi indywidualno – drużynowe, gdzie chłopcy jak zawsze dadzą z siebie wszystko 🙂

 

Brązowy medal na Mistrzostwach Województwa wywalczyli:

Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Kuba Nikodem, Filip Wawryka, Kuba Wawryka, Nikodem Świątek

 

IV miejsce na Mistrzostwach Wojewódzkich wywalczyli:

Alan Kamiński, Wojtek Krawiec, Kamil Zachariasz, Adam Borek, Oliwier Gembal, Rafał Kilian

 

Opiekun: Jakub Zaskalski

Może Ci się również spodoba

Skip to content