III miejsce w finale rejonowym

W dniu 10.03.2023 w Niedźwiadzie Dolnej odbył się finał w REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Wzięły w nim udział cztery najlepsze zespoły z poszczególnych powiatów: SP w Niedźwiadzie Dolnej, SP Słotowa, SP Cmolas i SP 3 Mielec. Nie dużo brakło naszej drużynie do awansu. W decydującym meczu o wejście do finału z gospodarzami turnieju przegrywamy na przewagi 24: 26 oraz 23:25. Ostatecznie zajęliśmy III miejsce w rejonie. Wielkie brawa dla naszej drużyny, która grała w osłabieniu bez dwóch czołowych zawodników ze względu na kontuzję i chorobę. Wystąpiliśmy w składzie: Alan Kamiński, Szymon Durda, Rafał Kilian, Adam Borek, Jakub Basztura, Wojciech Krawiec. Kierownik zespołu: Oliwier Gembal. Dziękujemy za godną reprezentację naszego powiatu.

Możesz również polubić…

Skip to content