III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej chłopców

W środę 22.03.2023 r. w Woli Mieleckiej odbyły się Finały Powiatowe w piłce siatkowej chłopców. W turnieju finałowym wzięły udział cztery szkoły: gospodarz – SP Wola Mielecka, SP Wadowice Górne, SP Gawłuszowice oraz SP3 Mielec. Uczniowie naszej szkoły rozegrali trzy mecze, dwa z nich przegrali i jeden wygrali. Wielkie brawa dla naszej drużyny, która niestety grała w osłabieniu bez swojego czołowego zawodnika. Chłopcy pokazali olbrzymią wolę walki – dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i miasta.

Oto wyniki :
SP 3 Mielec – SP Wola Mielecka 2:1
SP 3 Mielec – SP Wadowice Górne 1:2
SP 3 Mielec – SP Gawłuszowice 0:2

Wystąpiliśmy w składzie : Jakub Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Miłosz Myjak, Bartosz Ortyl, Nikodem Świątek, Kacper Chmielowiec, Dominik Magdziak.

Możesz również polubić…

Skip to content