Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

W środę reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych, które odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci.

Nasi uczniowie startowali w następujących konkurencjach: bieg 60 m, bieg 1000m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Dwoje naszych uczniów stanęło na podium – Kacper Gorazd zdobył 3 miejsce w powiecie w skoku w dal, a Oliwier Chylak zdobył 3 miejsce w biegu na 60 m. Wielkie brawa dla wszystkich uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę, mimo trudnych warunków atmosferycznych.

 

Oto nasza drużyna:

Kuba Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Nikodem Świątek, Miłosz Myjak, Bartek Ortyl, Gabriel Rajca, Kacper Gorazd, Oliwier Chylak.

Gratulacje!

 

Opiekun: Jakub Zaskalski

Możesz również polubić…

Skip to content