Informacja o przeniesieniu siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Mielcu z MPGK do SP3

Postanowieniem Nr 14/2024 Komisarza Wyborczego w Tarnobrzegu z dnia 30 stycznia 2024r. została przeniesiona na stałe siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Mielcu z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Wolności 44 w Mielcu do budynku (nowa hala sportowa) Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Żeromskiego 30 w Mielcu.

Nastąpiło to w związku z koniecznością dostosowania wielkości i przestronności lokalu wyborczego do skorzystania przez wyborców w sposób nieskrępowany, tak, by możliwe było zachowanie tajności głosowania oraz właściwa organizacyjna obsługa wyborców przez obwodową komisję wyborczą.

Wyborcy z ulic: Boczna, Broniewskiego, Brożka, Czecha, Ćwiklińskiej, Drużbackiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gombrowicza, Jaracza, Jasińskiego, Kapitana Hynka, Karłowicza, Kasprowicza, Kasprzaka, Kazimierza Wielkiego, Korczaka, Krańcowa, Krasińskiego, Kredytowa, Księdza Kordeckiego, Księdza Twardowskiego, Leśmiana, Lotnicza, Makuszyńskiego, Miodowa, mjr. Tumanowicza Waleriana, Naruszewicza, Norwida, Nowowiejskiego, Okrzei, Piaskowa, Piastowska, Pola, Polna, Prusa, Przyjazna, Sosnowa, Spacerowa, Starzyńskiego, Szymanowskiego, Wesoła, Władysława Łokietka, Wolności numery nieparzyste od 1 do 95 i numery parzyste od 22 do 144G, Zwycięstwa, którzy dotychczas głosowali w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Wolności 44 w Mielcu będą głosować w Szkole Podstawowej Nr 3 (nowa hala sportowa szkoły SP3 – boczne wejście do pawilonu od strony II LO), ul. Żeromskiego 30 w Mielcu.

Możesz również polubić…

Skip to content