Interaktywne spotkanie z bajką

7 grudnia przybył do naszej szkoły Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, który przygotował dla swoich widzów niezwykłe przedstawienie. Uczniowie klas trzecich oraz kl. I C i kl. II C w ciekawy sposób mogli obcować z teatrem, sztuką i magią.                                                                                                    

Zaprezentowany spektakl, pozwolił widzom przenieść się na 4 plany filmowe, gdzie artyści przedstawiali fragmenty z bajek: „Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu” oraz „Pocahontas”. Dzieci miały możliwość nie tylko poznać tych bohaterów, ale przede wszystkim interaktywnie spędzić czas w ich towarzystwie. Dodatkową atrakcją, która  przypadła młodym widzom do gustu,  był pokaz baniek mydlanych. Ogromną radość sprawiły dzieciom  opady białego puchu obficie produkowanego przez wytwornicę śniegu. A refren piosenki śpiewanej przez Pocahontas: „Jeden świat jest wokół nas, każda część ma jego sens, drzewo, ptak, ryba, ssak wszystko to jeden świat”-  na długo zostanie w pamięci dzieci.  

Na zakończenie każdy widz otrzymał upominek – książeczkę z bajkowymi zagadkami oraz zakładki do książki.

Red. Małgorzata Kolisz

Możesz również polubić…

Skip to content