Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Interaktywne spotkanie z bajką

7 grudnia przybył do naszej szkoły Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, który przygotował dla swoich widzów niezwykłe przedstawienie. Uczniowie klas trzecich oraz kl. I C i kl. II C w ciekawy sposób mogli obcować z teatrem, sztuką i magią.                                                                                                    

Zaprezentowany spektakl, pozwolił widzom przenieść się na 4 plany filmowe, gdzie artyści przedstawiali fragmenty z bajek: „Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu” oraz „Pocahontas”. Dzieci miały możliwość nie tylko poznać tych bohaterów, ale przede wszystkim interaktywnie spędzić czas w ich towarzystwie. Dodatkową atrakcją, która  przypadła młodym widzom do gustu,  był pokaz baniek mydlanych. Ogromną radość sprawiły dzieciom  opady białego puchu obficie produkowanego przez wytwornicę śniegu. A refren piosenki śpiewanej przez Pocahontas: „Jeden świat jest wokół nas, każda część ma jego sens, drzewo, ptak, ryba, ssak wszystko to jeden świat”-  na długo zostanie w pamięci dzieci.  

Na zakończenie każdy widz otrzymał upominek – książeczkę z bajkowymi zagadkami oraz zakładki do książki.

Red. Małgorzata Kolisz

Może Ci się również spodoba

Skip to content