IV i VI miejsce w województwie w Sztafetowych w Biegach Przełajowych

W dniu 23.10.2023  na zielonych terenach Stadionu Miejskiego w Kolbuszowej odbyły się Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Trasa biegu to dystans 800m w trudnym terenie naturalnym, w lesie z licznymi wzniesieniami. W zawodach wzięło udział 22 drużyny z całego województwa, mistrzowie poszczególnych powiatów. Po bardzo wyrównanej walce chłopcy z klas VII-VIII wywalczyli bardzo dobre IV miejsce, a do podium zabrakło im zaledwie kilka metrów. Natomiast dziewczęta z klas VII-VIII, które walczyły dzielnie do końca ostatecznie zajęły VI miejsce w województwie. Wielkie brawa dla naszych sportowców, którzy reprezentowali nie tylko nasze miasto, ale cały powiat mielecki. Bez wątpienia występ na dzisiejszych zawodach jest jednym z najlepszych w historii naszej szkoły.

 

Oto reprezentacje naszej szkoły :

Chłopcy :

Kl. VII -VIII chłopcy  Jakub Basztura, Dominik Magdziak, Kuba Wawryka, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Nikodem Świątek.

Dziewczęta:

Kl. VII – VIII dziewczęta  Eliza Żyła, Zofia Szelest, Albina Khokherchak, Karolina Totka, Nikola Leśniak, Śręba Milena oraz Julia Krasińska, Milena Ćwiękała.

Możesz również polubić…

Skip to content