Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

IV miejsce w Finałach Rejonowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

W środę 16.11.2022r. w Czarnej Sędziszowskiej odbyły się finały rejonowe w szachach drużynowych. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując wysokie 4 miejsce w całym rejonie. W skład rejonu wchodzą 4 powiaty (mielecki, dębicki, kolbuszowski i ropczycko – sędziszowski). Niestety do awansu na finały wojewódzkie brakło nam 1 punktu. Wielkie brawa dla naszych uczniów za wzorowe reprezentowanie naszej szkoły oraz całego powiatu mieleckiego.

Oto nasza drużyna:

Emilia Karnasiewicz

Roksana Tarczoń

Rafał Kilian

Mikołaj Krupka

Może Ci się również spodoba

Skip to content