IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych

Po eliminacjach powiatowych i rejonowych, gdzie nasi uczniowie dwukrotnie okazali się najszybszą drużyną, na trasach biegowych Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyły się Finały Wojewódzkie w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.  Niestety nie był to nasz dzień. Musieliśmy uznać wyższość przeciwników i w końcowym rozrachunku zajmujemy dopiero IX miejsce, co i tak można uznać za sukces, ponieważ nasi zawodnicy rywalizowali z rok starszymi od siebie kolegami. Na pewno za rok wrócimy mocniejsi i powalczymy o medale.

Indywidualnie nasz powiat reprezentował uczeń klasy IV – Szymek Tęczar, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Razem z nim na starcie stanęło blisko 100 chłopców. Ostatecznie Szymek zajmuje 31 miejsce, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Gratulacje dla wszystkich za bardzo dobre reprezentowanie naszego miasta oraz powiatu.

Drużynowe Biegi Przełajowe:

Piotr Owsiak, Filip Wawryka, Kuba Nikodem, Kacper Gorazd, Miłosz Myjak, Maksymilian Kuska, Dominik Magdziak.

Indywidualne Biegi Przełajowe:

Szymon Tęczar

 

Możesz również polubić…

Skip to content