„Jaka moja jest rodzina? Już Wam opowiem, już zaczynam…”

Są takie dni w klasowym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się z wielką motywacją i na które czekają z wypiekami na twarzy. W montażu słowno- muzycznym, dzieci z klasy III „c” na deskach sceny Hotelu Atena zaprezentowały wzruszające i zabawne wierszyki, scenki, piosenki, będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców
oraz rodzeństwa. Występ zakończył się wręczeniem własnoręcznie wykonanych upominków –
„filiżanek z życzeniami”.

Po zakończonym występie na dzieci czekał pyszny poczęstunek, po którym
nabrały nowej energii niezbędnej do spędzenia czasu na pięknym placu zabaw, wspólnych grach, czy zjeździe linowym tzw. „tyrolce”. Dzień Rodziny okazał się wspaniałym czasem zarówno dla rodziców jak i dzieci, a przede wszystkim był chwilą, którą mogli spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Wych. Barbara Cisło

Możesz również polubić…

Skip to content