Kacper Gorazd powołany do Reprezentacji Polish Soccer Skills

Do naszej szkoły dotarł list, w którym możemy przeczytać o powołaniu naszego ucznia do Reprezentacji Polish Soccer Skills U14. Kacper jest na co dzień uczniem klasy 7 oraz zawodnikiem Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec. Został wybrany spośród ponad 4000 uczestników udowadniając, iż posiada ogromny potencjał piłkarski. Nasz młody piłkarz wielokrotnie reprezentował naszą szkołę na zawodach sportowych, stając na najwyższym stopniu podium. Jest wzorem do naśladowania nie tylko na boisku, ale także poza nim. Pragniemy złożyć szczególne gratulacje dla Rodziców naszego ucznia, a Kacprowi życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych działań, wierząc, że przyniosą one jeszcze więcej sukcesów.

Możesz również polubić…

Skip to content