Kids love English

Jak co roku zespół nauczycieli języka angielskiego uczących w klasach III przygotował dla swoich zafascynowanych przedmiotem uczniów specjalne zadanie. W styczniu dwunastu z nich wzięło udział w szkolnym Konkursie języka angielskiego i po zmierzeniu się z niełatwym testem,  z niecierpliwością oczekiwało na wyniki. Komisja konkursowa oceniła wszystkie prace i wyłoniła zwycięzców, a 25 stycznia uroczyście wręczono  dyplomy i nagrody zdobywcom czołowych miejsc.

 Laureatami  I miejsca zostali ex aequo Paweł Pazdro z kl. III d (uczeń p. M. Kręcigłowy) oraz Kacper Samuś z kl. III b (uczeń p. A. Grzelak), II miejsce przypadło Ludwikowi Kłodowskiemu z kl. III c (uczniowi p. M. Kręcigłowy), a na III pozycji uplasował się Mikołaj Kamiński z kl. III b (uczeń p. A. Grzelak). Brawo chłopcy!

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy wyjątkowych zdolności językowych i życzymy dalszych sukcesów.

A.Grzelak

Możesz również polubić…

Skip to content