Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Kim była Biała Dama? – Świetliczaki na tropie… zagadek

W ramach projektu edukacyjnego „Świetliczaki na tropie zagadek” w dniach od 7 do 10 lutego w grupie Joanny Lonczak i Anny Perłowskiej odbyły się zajęcia pt ’’ Kim była Biała Dama? Ciekawostki i legendy ’’ .

Za pomocą aplikacji Google Street uczniowie zwiedzili zamki w Baranowie Sandomierskim, Krasiczynie oraz ruiny zamku w Chęcinach. Poznali również ciekawostki, legendy oraz historię białej damy zamieszkującej baranowski, krasiczyński i chęciński zamek.

Wykonali ciekawe prace plastyczne, które zostały umieszczone na wystawie. Zapraszamy do zwiedzania wystawy i poznania legend polskich zamków.

Anna Perłowska

Może Ci się również spodoba

Skip to content