Kobieta w mundurze

Klasa III „c” w ostatnim tygodniu realizowała cykl zajęć związany z pracą kobiet. Jedna z lekcji miała temat: „Kobieta w mundurze”. Postanowiliśmy zaprosić na nią mamę jednej z uczennic, panią aspirant Katarzynę Mroczek, na co dzień pracującą w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu.

Wcześniej dzieci pracując w grupach przygotowały szereg pytań związanych właśnie z zawodem policjanta. Nie były to proste pytania, ale pani Kasia na wszystkie wyczerpująco odpowiedziała. Dzieci miały okazję zapoznać się z zaletami i trudnościami tego zawodu.

Nasze spotkanie zakończyło się wręczeniem każdemu dziecku opasek odblaskowych oraz słodkości. Pani Kasia na pamiątkę spotkania otrzymała wcześniej przygotowane prace plastyczne związane z pracą policjantki.

Bardzo dziękujemy mamie Zuzi, że zechciała odwiedzić naszą klasę!

                                                                                                       Wych. Barbara Cisło

Możesz również polubić…

Skip to content