Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 -

obowiązuje od 15 styczeń 2022r.

Wyświetl...

Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Koła zaineresowań

Od wielu lat w naszej szkole organizowane są zajęcia dla uczniów uzdolnionych. Dużą popularnością cieszą się kółka: historyczne, języka polskiego, języka angielskiego, matematyki czy przyrody.

 Zajęcia te stwarzają możliwość rozwijania talentów nie tylko z przedmiotów nauczanych, ale także z muzyki, tańca, robotyki i wybranych dziedzin sportu.

Dzięki systematycznemu uczęszczaniu na spotkania wielu uczniów naszej szkoły siąga po najwyższe miejsca w konkursach  i osiąga satysfakcję ze swojej pracy. Od lat w konkursie historycznym nasza szkoła zajmuje czołowe miejsca, możemy się także pochwalić sukcesami w wojewódzkich konkursach z matematyki i przyrody. Podobne sukcesy osiągają uczniowie z języka angielskiego i w miejskich  konkursach polonistycznych. Zapraszamy uczniów naszej szkoły do korzystania z zajęć dla osiągania ambitnych celów.

Zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności uczniów– klasy  I – III

Prowadzący zajęcia

Dzień tygodnia

Godz. lekcyjna w planie nauczania

Godzina zegarowa

Nr sali

Klasa

Chmielowiec Modesta

poniedziałek

6 godz.

7 godz.

12.30 – 13.15

13.20 – 14.05

20

III f

Kowalczyk Renata

środa

6 godz.

12.30 – 13.15

18p*

III e

Kusak Teresa

środa/

co 2 tygodnie

6 godz.

12.30 – 13.15

20

II a

Łukasik Joanna

czwartek

5 godz.

11.40 – 12.25

10

II e

Tylutki Lidia

środa

5 godz.

11.40 – 12.25

10

II d

Ziemińska Lucyna

piątek

5 godz.

11.40 – 12.25

4

II c

 *pawilon

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów  – klasy I – VI

Prowadzący zajęcia

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina zegarowa

Nr sali

Klasa

Lonczak Joanna

zajęcia taneczne

poniedziałek

16.00 – 17.30

s.gim.

III – VI

piątek

15.30 – 17.30

s.gim.

III – VI

środa

15.30 – 16.35

s.gim.

I – III

Czernik Edyta

koło muzyczne

środa

13.20 – 14.05

29

IV – VI

czwartek

13.20 – 14.05

29

IV – VI

Głowacka – Balon Ewa

koło religijne

poniedziałek

13.20 – 14.05

10

IV b

środa

12.30 – 13.15

12

V a

Kołodziej Monika

koło biblioteczne

wtorek

13.20 – 14.05

13

V a

środa

13.20 – 14.05

13

VI d

Nowak Robert

zajęcia

szachowe

poniedziałek

13.20 – 14.20

4

III

czwartek

12.50 – 13.35

6p

II

czwartek

15.20 – 15.50

1

II

Maziarz Danuta

zajęcia sportowe

poniedziałek

15.00 – 15.45

s.gim.

III a, b, f

Szady Joanna

zajęcia sportowe

środa

15.00 – 16.30

s. gim.

IV – VI

sobota

8.00 – 10.00

s. gim.

III

Świszcz Bożena

koło religijne

poniedziałek

12.30 – 13.15

22

III f

wtorek

13.20 – 14.05

22

III f

Słąba Mariola

koło plastyczne

poniedziałek

13.20 – 14.05

27

IV b, c, VI a, b

klub gier dydaktycznych

piątek

13.20 – 14.05

27

IV b, c , VI b

Switek Marian

koło informatyczne

poniedziałek

13.20 – 14.05

11

V a, VI b

środa

13.20 – 14.05

11

V a, VI b

Wiącek Bogusława

zajęcia sportowe

wtorek

15.00 -16.30

s. gim.

VI

wtorek

16.30 – 17.15

s. gim.

V a, c d, VI a

Woźniak Aleksander

zajęcia sportowe

środa

16.35 – 17.20

s. gim.

III i IV

czwartek

15.00 – 15.45

s. gim.

czwartek

15.45 – 17.15

s. gim.

V – VI

czwartek

7.10 – 7.55

s. gim.

V i VI

Tarnowska – Leyko Joanna

zajęcia plasyczno- muzyczne

poniedziałek

13.15 – 14.45

SCK

grupa świetlicowa

I c, II a

Winnicka Katarzyna

zajęcia plasyczno- muzyczne

środa

13.30 – 15.00

SCK

grupa świetlicowa

II b, III c

Lonczak Joanna

zajęcia plasyczno- muzyczne

piątek

13.15 – 14.45

SCK

grupa świetlicowa

III b, III f

 

Zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności uczniów
koła przedmiotowe  klasy  IV – VI

Prowadzący zajęcia

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godz. lekcyjna
 w planie nauczania

Godzina zegarowa

Nr sali

Klasa

Bajor Monika

matematyka

poniedziałek

7 godz.

13.20 – 14.05

26

VI d

środa

6 godz./co2 tyg.

12.30 – 13.15

26

V a

Bielaska- Furman Anna

przyroda

poniedziałek

7 godz.

13.20 – 14.05

17

IV b

piątek

7 godz.

13.20 – 14.05

17

V a

Bober Violetta

matematyka

poniedziałek

1 godz.

8.00 – 8.45

26

V c

Boraczyńska Małgorzata

język polski

piątek UM

7 godz.

13.20 – 14.05

019

VI b

Chudzik  Marzena

język polski

wtorek

6 godz.

/ca 2 tyg./

12.30 – 13.15

19

VI a

Czaja Barbara

historia

środa, piątek

0 godz.

7.10 – 7.55

18

V c, VI c

czwartek UM

6 godz.

12.30 – 13.15

18

V a

czwartek UM

7 godz.

13.20 – 14.05

18

V d, VI b

czwartek

8 godz.

14.10 – 14.45

18

V b

Grzelak Aleksandra

język angielski

piątek UM

7 godz.

13.20 – 14.05

16

VI a

Kapinos Mirosław

język polski

poniedziałek UM

6 godz.

12.30 – 13.15

12

VI c

poniedziałek UM

7 godz. ./ca 2 tyg.

13.20 – 14.05

12

VI c

Mysłek Agnieszka

język polski

piątek

7 godz.

13.20 – 14.05

18

V a, d

Pogoda Maria

język angielski

środa

6 godz.

12.30 – 13.15

26

VI b

Rzeźnik Anna

przyroda

wtorek

0 godz.

7.10 – 7.55

16

VI c

środa UM

7 godz.

13.20 – 14.05

16

VI a, c

czwartek UM

7 godz.

13.20 – 14.05

16

VI a

Szczurek Aurelia

matematyka

wtorek UM

6 godz.

12.30 – 13.15

25

25

VI c

piątek UM

1 godz.

8.00 – 8.45

wtorek

7 godz.

13.20 – 14.05

25

V b, d

piątek

6 godz.

12.30 – 13.15

25

IV c

Szumilas Agnieszka

język angielski

poniedziałek

7 godz.

13.20 – 14.05

22

V d

wtorek

7 godz.

13.20 – 14.05

21

VI c

czwartek UM

8 godz.

14.10 – 14.45

19

VI c

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content