Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Konkurs „Aranżacja stołu”

12.05.2022  odbyły się warsztaty barmańskie w ramach międzyszkolnego konkursu „Aranżacja stołu” w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rzędzianowicach. Pierwszy etap konkursu polegał na rozwiązaniu testu online, a w finale wzięło udział 10 uczniów z dwóch szkół, ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rzędzianowicach oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIb Barbara Tomecka która otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

Może Ci się również spodoba

Skip to content